Belangrijke personen

Vestigingsleiding

Vestigingsdirecteur
Mevr. ir. Cleo Rijgersberg MSc
T (0513) 80 18 00
E crijgersberg@bornego.nl

afdelingsleiders

Afdelingsleider havo/vwo klas 1-2
Mevr. Patricia de Vries-Peeren
T (0513) 80 18 44
E pdevries@bornego.nl

Afdelingsleider mavo klas 1-4
Dhr. Edwin Poiesz
T (0513) 80 18 43
E epoiesz@bornego.nl

Decaan

Dhr. Jacob Hoekstra
T (0513) 80 18 40
E jahoekstra@bornego.nl

Leerlingbegeleiders

Leerlingcoördinator mavo klas 1-4
Mevr. Esther Kamphuis
T (0513) 80 18 46
E ekamphuis@bornego.nl

Leerlingcoördinator havo/vwo klas 1-2
Mevr. Inge van der Zwan
T (0513) 80 18 46
E ivanderzwan@bornego.nl

Vertrouwenspersoon
Mevr. Jeanette Schoemakers-van der Galiën
T (06) 36 19 06 79
E jschoemakers@bornego.nl

Ondersteuningscoördinator
Dhr. Mari Vermeer
T (0513) 80 18 40
E mvermeer@bornego.nl

Overig

Coördinator pestbeleid
Dhr. Mari Vermeer
T (0513) 80 18 40
E mvermeer@bornego.nl

Dyslexiecoaches
Mevr. Sanne de Boer
T (0513) 80 18 40
E sdeboer@bornego.nl

Mevr. Riëtte Haitsma
T (0513) 80 18 40
E rhaitsma-Ytsma@bornego.nl

Coördinator 8+ en Bornego op Maat (klas 1)
Mevr. Froukje Bekius
T (0513) 80 18 40
E fbekius@bornego.nl

Bornego op Maat-coördinator (klas 2-4 mavo)
Dhr. Marco Schots
E mschots@bornego.nl

Centrum voor Jeugd en Gezin (CJG)

Hulpverlener
Mevr. Margreet Bosma
T 06 23 76 04 09
E mbosma@smwf.nl

Jongerenwerker
Dhr. Ferdi Celik
T 06 50 92 97 32
E f.celik@caleidoscoop.net

Jeugdverpleegkundige
Mevr. Margo van der Merwe
T 06 22 92 98 81
E m.vdmerwe@ggdfryslan.nl