Contactpersonen

Vestigingsleiding

Vestigingsdirecteur 
Dhr. Mark Kwakman
T. (0513) 80 18 00
E mkwakman@bornego.nl

afdelingsleiders

Afdelingsleider havo/vwo klas 1-2 
Dhr. Anne Jan Stienstra
T (0513) 80 18 44
astienstra@bornego.nl

Afdelingsleider mavo klas 1-4
Dhr. Edwin Poiesz
T (0513) 80 18 43
E epoiesz@bornego.nl

Decaan

Dhr. Jacob Hoekstra
T (0513) 80 18 42
E jahoekstra@bornego.nl

Leerlingcoördinatoren

Leerlingcoördinator klas 1
Mevr. Esther Kamphuis
T (0513) 80 18 46
E ekamphuis@bornego.nl

Leerlingcoördinator klas 2 en klas 1 gymnasium
Mevr. Tanja Ranzijn
T (0513) 80 18 46
E tranzijn-boer@bornego.nl

Leerlingcoördinator mavo klas 3 en 4
Mevr. Sjoukje Kroon
T (0513) 80 18 51
E skroon@bornego.nl

examensecretaris

Dhr. Jacob Hoekstra
T (0513) 80 18 42
E jahoekstra@bornego.nl

Overig

Vertrouwenspersoon klas 1 en 2
Mevr. Jeanette Schoemakers-van der Galiën
T (06) 36 19 06 79
E jschoemakers@bornego.nl

Vertrouwenspersoon klas 3 en 4
Dhr. Jacob Hoekstra
T (0513) 80 18 42
E jahoekstra@bornego.nl

Externe vertrouwenspersoon
Mevr. Marjolein de Raad
T 06-14427765
E m.de.raad@ziggo.nl

Coördinator anti-pestbeleid klas 1 en 2
Dhr. Mari Vermeer
E mvermeer@bornego.nl

Ondersteuningscoördinator klas 1 en 2
Mevr. Evelien Reenders
T (0513) 80 18 47
E ereenders@bornego.nl

Ondersteuningscoördinator klas 3 en 4 en coördinator anti-pestbeleid klas 3 en 4
Mevr. Sjoukje Kroon
E skroon@bornego.nl

Dyslexiecoaches
Mevr. Sanne de Boer
T (0513) 80 18 00
E sdeboer@bornego.nl

Mevr. Swaen Kieft
T (0513) 80 18 00
E skieft@bornego.nl

Functionaris gegevensbescherming
Dhr. Stijn Sarneel
T (030) 88 96 575
E fg@lumengroup.nl

Jongerenwerk in de school (JIDS)

Hulpverlener
Mevr. Margreet Bosma
T (06) 23 76 04 09
E mbosma@smwh.nl

Jongerenwerker
Dhr. Ferdi Celik
T (06) 50 92 97 32
E f.celik@caleidoscoop.net

Jeugdverpleegkundige
Mevr. Margo van der Merwe
T (06) 22 92 98 81
E m.vdmerwe@ggdfryslan.nl