Contactpersonen

Vestigingsleiding

Vestigingsdirecteur 
Dhr. Mark Kwakman
T. (0513) 80 18 00
E mkwakman@bornego.nl

Afdelingsleider

Afdelingsleider havo
Dhr. Kees van den Akker
T (0513) 80 18 27
E kvandenakker@bornego.nl

Afdelingsleider vwo
Mevr. Marjan Wolthuis
T. (0513) 80 18 25
E mwolthuis@bornego.nl

Decanen

Decaan havo
Mevr. Jikke Elbert
T (0513) 80 18 23
E jelbert@bornego.nl

Decaan vwo
Dhr. ir. Frans Meindertsma
T (0513) 80 18 24
E fmeindertsma@bornego.nl

Coördinatoren

Leerlingcoördinator klas 3
Dhr. Michel Redeker
E mredeker@bornego.nl

Leerlingcoördinator klas 4 en vwo-5
Dhr. Johan van Dalfsen
T (0513) 80 18 31
E jvandalfsen@bornego.nl

Leerlingcoördinator klas havo-5 en vwo-6
Mevr. Marlon Lenstra
E mlenstra@bornego.nl

Ondersteuningscoördinator
Mevr. Jelly Brouwer
E jbrouwer@bornego.nl

Overig

Interne vertrouwenspersoon
Mevr. Sygrid Slagman
E sslagman@bornego.nl

Dhr. Chiel de Boer
E acdeboer@bornego.nl

Externe vertrouwenspersoon
Mevr. Marjolein de Raad
T 06-14427765
E m.de.raad@ziggo.nl

Coördinator beleid tegen pesten
Dhr. Michel Redeker
E mredeker@bornego.nl

Dyslexiecoach
Mevr. Amarins Feenstra
E afeenstra@bornego.nl

Examensecretaris
Mevr. Nenke Gietema
E ngietema@bornego.nl

Functionaris gegevensbescherming
Dhr. Stijn Sarneel
T (030) 88 96 575
E fg@lumengroup.nl

Jongerenwerk in de school (JIDS)

Hulpverlener
Mevr. Margreet Bosma
T (06) 23 76 04 09
E mbosma@smwh.nl

Jongerenwerker
Mevr. Sanne Lolkema
T 06 – 52 32 76 84
E s.lolkema@caleidoscoopheerenveen.nl

Jeugdverpleegkundige
Mevr. Margo van der Merwe
T (06) 22 92 98 81
E m.vdmerwe@ggdfryslan.nl